Kristallvalgusteraapia

Juba iidsetest aegadest on hinnatud kvartskristalle nende tervendavate ja puhastavate omaduste poolest.

Kvartskristallid on elavad molekulaarmassid, mille energeetilist tervendavat mõju seansil suurendavad kristallidest läbi suunatud valgusjoad.

Kliendi kohal asetsevad kristallid toimivad kui looduslikud laserid kontsentreerides, suurendades ja kiirendades kristallilist energiat suunatuna keha seitsmesse energiakeskusesse.

Kristall-valgusteraapias kasutatavad kvartskristallid on tekkinud maapõues gaasist ja mineraalidest 2 miljonit aastat tagasi.

Kristallvalgusteraapia ehk kristallvoodi seanss sisaldab endas kolme erinevat teraapiavormi: kristallteraapiat, värviteraapiat ning muusikateraapiat.

Lamades selili massaaźilaual, paigutatakse sinu energiakeskuste ehk tśakrate kohale 7 erakordselt puhast kristalli. Iga kvartskristall on kvaliteetselt töödeldud, kiirgamaks teatud võnkesagedust ning kindlale tśakrale omast värvi. Seansi ajal kiirgavad kristallid valgust, energiat ja värve juurtśakrast kuni kroontśakrani. Vilkudes kindlas rütmis, puhastavad ja joondavad nad sinu energiaid. Samal ajal aitab rahustav muusika kehal veelgi rohkem lõdvestuda ning avaneda kehasse tulvavatele tervendavatele vibratsioonidele.

Kristallvalgusteraapia

Kuidas kristallvalgusteraapia mõjub?

Kristallvalgusteraapia

Kristallvoodi teraapia  tasakaalustab ja puhastab sinu vaimset, emotsionaalset ja füüsilist keha. Kristallvalgusteraapia aitab eemaldada energeetilisi blokeeringuid ja suurendada heaolutunnet.

Parimad tulemused seansil saad kui lubad oma meelel ja kehal täielikult lõdvestuda, rahuneda, vabaneda. Sellises seisundis muutud vastuvõtlikumaks sinusse voolavatele tervendavatele energiatele.

Iga tervendusseanss on ainulaadne ja kordumatu kogemus. Seansi ajal võid tunda soojustunnet või surinat mõnes kehaosas. Tavaliselt tekitavad kristallid ülima lõdvestatuse ja rahu seisundi, nii et võid jääda ka lihtsalt magama ja tunda ärgates end tõeliselt värskena. Samas võid saada ka mõne vaimse kogemuse,  vabastada mineviku negatiivseid mälestusi või avarduda transpersonaalsetesse olekutesse kõrgematel teadvusetasanditel.

Teaduslik lähenemine kristallteraapiale

Inimese keha koosneb kuni 70% veest. Veemolekulid võivad võtta erinevat kuju. Tervetes keharakkudes asetsevad veemolekulid on korrapärase kujuga, see-eest kahjustunud keharakkude veemolekulid on korrapäratud.

Kristallvalgusteraapia

Kristallide molekulaarstruktuur on üks korrapärasemaid, mida looduses leida võib. Kristalli läbiv valgus resoneerub kristalli struktuuriga ning mõjutab omakorda meie rakkudes asuvaid veemolekule, muutes need taas kauneiks ja korrapärasteks. Vee struktuur meie kehas paraneb. Seega üks seletusi kristallteraapia tervendava efekti kohta on, et kristallides tekkiv vibratsioon resoneerub meie rakkudes asuvate veemolekulidega ja parandab nende struktuuri.

Enamus meie teaduslikest arusaamadest kristallteraapia valdkonnas pärinevad dr. Marcel Vogelilt, kes pühendas oma elu kvartskristallide uurimisele. Ta viis läbi erinevaid katseid, mille käigus uuris kristallide võimet mõjutada füüsilisi protsesse. Eksperimentide tulemused olid järgmised:

 

  • Kindlal viisil lõigatud kristall tekitab pidevat konstantset vibratsiooni samal sagedusel kui vesi oma puhtaimas olekus.
  • Liikuv vesi võtab vastu kristalli vibratsiooni resonantse interaktsiooni kaudu ning läbi ülekantud laengu restruktureerib vee.
  • Lõigatud kristall on võimeline muutma vee struktuuri. Kuna me koosneme kuni 70% veest on võimalik vastava meetodi abil meie tervist tugevalt mõjutada.

Kust on kristallvoodi pärit?

Kristallvoodi on pärit Brasiiliast, kristallmägedes asuvast maailmakuulsast Joao de Deusi tervenduskeskusest ehk Casa de Dom Inacio´st. Casa on imeline ja eriline paik oma energiate ja tavameditsiini jaoks imepäraste tervenemistega, mis seal igapäevaselt aset leiavad. Kristallvoodid on keskuses kasutuses ühe tervendusmeetodina.

Kristallvoodil kasutatavad kristallid on pärit sügavatest maa-alustest veesängidest väikese Garimbo de Ouro linna lähedalt Brasiilias. Iga kristall pärineb eraldiseisvast kivist ja on hoolikalt käsitööna poleeritud. Joao de Deus on öelnud, et vastutab isiklikult voodis kasutatavate kristallide kvaliteedi eest kinnitades ka, et igal kristallvoodi tervendusseansil osalevad sinu tervendamisel samad energiad ja valgusolendid, kes ka Casas inimesi tervendavad.